fbpx

Feladatok:

VDA 6.3 auditok elvégzése
Támogatás a rendszerauditokon
CQC módosítások kezelése
Folyamatellenőrzések elvégzése
Management Review folyamatok támogatása
CSR meetingek támogatása/elvégzése
Közreműködés a QMS hatékony működésében
Megelőző tevékenységek kezdeményezése, támogatása
OIL listák vezetése és naprakészen tartása
IOS változtatásmanagementben támogatás

Elvárások:

Aktív VDA6.3 (esetleg 6.5) auditori

tanúsítás megléte
Dokumentációkezelési és készítési ismeretek
CSR, CQC ismeret
Rendszerszemléletű, aktív, jó problémamegoldó képesség
Magabiztos angol nyelvismeret

Előny:

QAD ismeret
Autóipari szabványismeret (esetleg IATF belső auditor)

A munkáltató ajánlata:

Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
Rugalmas munkaidő, home office lehetőség
Versenyképes bérezés tapasztalattól függően
13. havi juttatás, bankszámlavezetési támogatás
Az állami előírtnál magasabb utazási támogatás
Dolgozói kedvezmény kártya, ingyenes fitness bérlet
Ingyenes jogi segítségnyújtás cégnél biztosított ügyvéd által
Fejlődési lehetőség, szakmai tréningek

A munkavégzés helye:

Pápa

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő pápai autóipari Partnere részére toboroz új munkatársat.

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.