Évtizedek óta a magyar piacon lévő ruha és textiltisztítással foglalkozó partnerünk részére keresünk új kollégákat üzleteikbe napi bejelentéssel.

Ezek lesznek a feladatok:

a tisztítandó textília fogadása, rendszerezése
gépkezelés (mosó-, szárítógépbe helyezés)

textíliákvasalása

pénztárgép kezelés

munkaterület tisztán tartása

egyéb mosodai feladatok

Munkaidő és beosztás:

1 nap munka (9:00-20:00) 2 nap szabad

váltott műszakra is van lehetőség, ezt azonban csak több fő esetén tudják biztosítani (9:00-15:00; 14:00-20:00), állandó délelőttös műszak nincs

Helyszín:

Budaörs

Soroksár

Elvárások:

megbízhatóság

igényes, precíz munkavégzés

figyelmesség

Előnyt jelent:

a hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Ajánlatuk számodra:

stabil hátterű munkahely

napi bejelentéssel történő foglalkoztatás (EFO)

induló bérezés: 1.800 Ft/óra

„A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.”

Hirdető: Viapan „Dologidő” Kft.