Partnercégünk új projektje indulásához keressük gyakorlatias, tapasztalt Műanyagipari technológus kollégát, aki részt vesz a műanyagipari gépek telepítésében és a folyamatok kialakításában.

Partnerünk a túláramvédő biztosító betétek kulcsgyártója, egyike a három legnagyobb európai gyártónak.

Feladatok:

Te feladatod lesz atechnológiai idő- és anyagnormák kidolgozása, dokumentálása.

Te felelsz majd agyártási- és kezelési utasítások, valamint egyébtechnológiai dokumentumok elkészítéséértés naprakész karbantartásáért.

Fontos, hogy ismerdafröccsöntő gépekhez tartozó robotprogramokat, illetve tudd üzemeltetni a gépeket, szükség esetén megcsináld a programozást.

Te felelősséged lesz azúj termékek bevezetése, a szerszámpróbák elvégzése, illetve ezek nyomon követése és az ehhez kapcsolódó adminisztráció dokumentálása.

Bevonunk az új gépek, gépegységekkiválasztásába, tesztelésébe, beüzemelésébe.

Afröccsöntő gépeken dolgozó gépbeállítók szakmai támogatásaés az új munkavállalók technológiai oktatása, betanítása a Te feladatod lesz.

Agyártási folyamatok ellenőrzéséértTe felelsz majd, és a felmerülő problémák megoldásában is számítunk az aktív közreműködésedre.

Amennyiben agyártásban lévő termékek kapcsán továbbfejlesztés szükségesvagy erre vonatkozóan javaslatod lenne (technológiai hatékonyság javítása, ciklusidők/ selejtszám csökkentése),

Minőségi, alkalmazási reklamációk kivizsgálása aTe feladatod lesz.

A csapat:

Az új projektért felelős csapattal fogsz együtt dolgoznia mindennapok során, többek közt a Telephely igazgatóval, Projektmenedzserrel, Üzemvezetővel, Műanyagipari technológussal és a Gépbeállítókkal.

Elvárások:

Műanyag fröccsöntés technológiai ismeretekre már szert tettél, abban több éves, senior szintű gyakorlattal rendelkezel.

Ha van középfokú műszaki végzettséged (műszaki szakközépiskola).

A munka során elengedhetetlen, hogyjól ismerd a műanyag fröccsöntési technológiákat, műszaki anyagokat, műanyag és fröccsszerszámokat (fröccsöntő gépkezelő tanfolyam).

Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel (MS Office).

Lényeges, hogytudd értelmezni a műszaki rajzokat, illetve legyen gyakorlatod a mérőeszközök használatában.

Ha logikus és gyakorlatias gondolkodás jellemez és önállóan el tudod végezni a rád bízott feladatokat pontosan és precízen.

Fontos, hogyjól tudjál csapatban dolgozni, hiszen a mindennapi együttműködés jellemzi a munkavégzést.

Előnyt jelent:

Wittman Battenfeld gépek ismerete.

Ha részt vettél gyártás áttelepítésben.

Ajánlat:

Átlag feletti alapbér+ havi bónusz.

Havicafeteria juttatás: bruttó 25.000 Ft + a bér 4%-a, az első 3 hónapban nem jár, viszont 3 hónapot követően 2 hónapra visszamenőleg megkapod.

Év végén13. havi fizetés, ami extrán hasznos a karácsonyi készülődés során.

Minden hónap 4. munkanapján fizetés.

Munkabérelőleg kérhető 6 hónap munkaviszonyt követően.

Munkába járás támogatása vidékről: autó esetén 30 Ft/km, vonat-, buszbérletnél 86%.

Minden évben számíthatsz béremelésre

Törzsgárda jutalom már 2 év utánés ajánlásért is kaphatsz jutalmat, ha segíted bővíteni csapatunk.

Támogatjuk tanulmányaidat: ha képezni szeretnéd magad vagy szívesen fejlődnél, akkor részt vehetsz képzéseken/ tréningeken.

Évente 2 alkalommal leállás,

Rugalmas munkaidő beosztásban fogsz dolgozni, ami azt jelenti, hogy alapvetően a munkaidőd 7:45-16:15-ig tart (félóra ebédidő ledolgozással), de ha hamarabb el kell menned vagy ügyintézés miatt csak később tudsz beérni, akkor a vezetőddel egyeztetve erre is van lehetőséged.

Hirdető: Viapan „Dologidő” Kft.