A KITE Zrt. több mint négy évtizedes múltra tekint vissza, mára Magyarország piacvezető mezőgazdasági cégévé fejlődött. Megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást.

Bővülő csapatunkba keresünk

Műhelyszerelő

munkatársakat kaposvári és pellérdi telephelyeinkre.

Leendő műhelyszerelő kollégánk feladatai:

a társaság működésének és tevékenységének megismerése
cégen belüli szakmai képzéseken való aktív részvétel
szakmai tudás fokozatos elsajátítása
gépek és berendezések összeszerelése, gépkiadásra felkészítése
műhelyben történő gépjavítás
javaslattétel alkatrészkészlet összeállítására
műhely rendjének folyamatos fenntartása
újonnan belépő kollégák betanulásának szakmai támogatása

Számunkra az ideális jelölt:

minimum középfokú gépészeti vagy autószerelői végzettséggel rendelkezik
minimum 2 év tapasztalatot szerzett mezőgazdasági gépek szervizelésében
számítógépes ismeretei legalább felhasználói szintűek
rendelkezik “B” kategóriás jogosítvánnyal, melyhez vezetési rutin társul
hatékonyan tud együttműködni – kollégáival és a partnerekkel egyaránt
megbízhatóan és pontosan végzi munkáját

Előnyt jelent:

mezőgazdasági gépészeti végzettség
angol nyelvtudás

Munkavégzés helye: lakóhelytől függően Kaposvári alközpont vagy Pellérdi alközpont

A munkavégzésért cserébe a következő juttatásokat kínáljuk:

versenyképes havi alapjövedelem
béren kívüli juttatások (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás)
Kaposváron/Pellérden kívüli lakhely esetén bejárás támogatás
a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés

Hirdető: Kite Zrt