A KITE Zrt. több mint öt évtizedes múltra tekint vissza, mára Magyarország piacvezető mezőgazdasági cégévé fejlődött. Megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást.

Bővülő csapatunkba keresünk

Műhelyszerelő

munkatársat nádudvari központunkba az összeszerelő műhelybe.

Feladatok, amelyeket rád bíznánk:

a társaság működésének és tevékenységének megismerése
cégen belüli szakmai képzéseken való aktív részvétel
szakmai tudás fokozatos elsajátítása
kijuttatórendszerek összeépítése
műhely rendjének folyamatos fenntartása
a műhelyhez tartozó raktárkészlet kezelése
folyamatos kapcsolattartás a társüzletágak dolgozóival
az Alkatrészkereskedelmi Üzletág kereskedelmi termékeihez kapcsolódó specifikus összeszerelési és javítási munkálatok elvégzése

Mindenképpen add be a jelentkezésed, ha az alábbiak igazak Rád:

minimum középfokú gépészeti végzettséggel rendelkezel
mezőgazdasági gépek szervizelésében tapasztalatot szereztél
számítógépes ismereteid legalább felhasználói szintűek
hatékonyan tudsz együttműködni kollégáiddal
megbízhatóan és pontosan végzed a munkádat

Ezen felül örülünk, ha rendelkezel:

gumiszerelő végzettséggel
rendelkezel “B” kategóriás jogosítvánnyal, melyhez vezetési rutin társul
Nádudvarhoz közeli lakhely

Munkavégzés helye: Nádudvar

A munkavégzésért cserébe a következő juttatásokat kínáljuk:

versenyképes havi alapjövedelem
a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség
A fizetéseden kívül pedig béren kívüli juttatásként SZÉP-kártyát és egészségbiztosítást is nyújtunk számodra.
Amennyiben nem nádudvari lakos vagy, céges busz biztosítja a munkába járásodat Debrecenből Hajdúszoboszlón át, illetve Püspökladányból. Ha lakhelyedet nem érinti céges járatunk, akkor bérlet- vagy üzemanyagtámogatást nyújtunk.

Hirdető: Kite Zrt