A KITE Zrt. több mint 50 éves múltra tekint vissza, mára Magyarország piacvezető mezőgazdasági cégévé fejlődött. Megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást.

Bővülő csapatunkba keresünk

Műhelyvezető

munkatársat Hegyfalun működő alközpontunkba.

Leendő műhelyvezető kollégánk feladatai:

a társaság működésének és tevékenységének megismerése
cégen belüli szakmai képzéseken való aktív részvétel
a műhelyben történő munkavégzés koordinálása és szakmai felügyelete (gépek átvétele és kiadása, alkatrészek rendelése, szakmai segítségnyújtás a diagnosztika és a szerelések során)
műhely rendjének folyamatos fenntartása, műhelyfelszerelések állapotának és elérhetőségének fenntartása
munkalapok és műhelynapló vezetése, leltár vezetése
kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
újonnan belépő kollégák és duális képzésben résztvevő diákok képzése, szakmai támogatása

Számunkra az ideális jelölt:

minimum középfokú gépészeti vagy autószerelői végzettséggel rendelkezik
minimum 5 év tapasztalatot szerzett mezőgazdasági gépek szervizelésében
számítógépes ismeretei legalább felhasználói szintűek
rendelkezik “B” kategóriás jogosítvánnyal
önállóan és pontosan végzi munkáját
koordinálási képessége magas szintű
igényes a munkakörnyezetére

Előnyt jelent:

mezőgazdasági gépészeti végzettség
angol nyelvtudás

Munkavégzés helye: Hegyfalu

A munkavégzésért cserébe a következő juttatásokat kínáljuk:

versenyképes havi alapjövedelem
teljesítménytől függő éves prémium
béren kívüli juttatások (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás)
a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
hosszú távú munkalehetőség
Hegyfalun kívüli lakhely esetén bejárás támogatás
stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és

Hirdető: Kite Zrt