Veszprémi munkavégzési helyre keresünk szakmai tapasztalattal rendelkező kollégát munka és tűzvédelmi főelőadó pozícióba egy műszakos munkarendbe.

FELADATOK:

Auditok, bejárások szervezése, intézkedések meghatározása, nyomon követése
Balesetek, események kivizsgálása, megelőző intézkedések bevezetése
Szükséges riportok előkészítése, statisztikai adatok napra készen tartása
Folyamatos és proaktív veszélyazonosítás, kockázatok szisztematikus kezelése, kockázat csökkentő és megelőző intézkedések meghatározása
A munka és tűzvédelmi dokumentációk napra készen tartása – szükség esetén felülvizsgálatuk elvégzése
Bevezető, éves ismétlő és rendkívüli oktatások megtartása
Részvétel a vállalat külső és belső tűzvédelmi szempontú bejárásain
Munkautasítások munkavédelmi szempontú felülvizsgálata, kiegészítése
Hatósági ellenőrzésekre való felkészülés

ELVÁRÁSOK:

Középfokú munka- és tűzvédelmi szakképesítés
Jó kommunikációs képesség
Proaktív személyiség
Ms Office felhasználói szintű ismerete

ELŐNYT JELENT:

Felsőfokú munka- és tűzvédelmi végzettség

Jelentkezni és érdeklődni a +36 70/323-0001- es telefonszámon, illetve a “Jelentkezem” gombra kattintva címen.

Hirdető: Opus Európa Kft.