Pécsi dohányipari partnercégünk részére keresünk műszaki érzékkel rendelkező munkatársakat operátor pozícióba. Ha csak hobbiból szoktál otthon autót, vagy motort szerelni, akkor már érdemes tovább olvasnod, de ha technikusi, vagy szerelői végzettséggel rendelkezel, azt nagy előnyként értékeljük.

Feladataid lesznek:

A gépcsoport üzemeltetése és ellátása az alapanyaggal a munkaidő 80%-ban

Gépek beállítása, beállítások ellenőrzése

A termékváltásokhoz szükséges gépmódosítások/beállítások elvégzése

A gépcsoport műszaki állapotának felügyelete a karbantartási csapat irányításával

A gépek biztonsági berendezéseinek rendszeres ellenőrzése

Üzemzavarok gyors elhárítása, géphibákra vonatkozó döntések végrehajtása

Karbantartási és tisztítási feladatokban való részvétel

Minőség-ellenőrzés és dokumentálás

Adminisztratív teendők ellátása

Hatékony műszakátadás, információcsere a gépek állapotáról a következő műszakkal

A munkakörnyezet folyamatos tisztán és rendben tartása

Amit várunk Tőled:

Műszaki beállítottság

Rugalmasság

Pontosság, precizitás

Folyamatos műszak vállalása ((3 nap 6:00-18:00, 3 nap pihenő, 3 nap 18:00-06:00, 3 nap pihenő)

Előnynek számít:

Középfokú gépészeti szakirányú végzettség

A korábban sorolt feladatok végzésével kapcsolatos tapasztalat

Amit kínálunk:

Bérezés: br. 490.600 – 569.100 Ft/ hó + juttatások

Bejárási támogatás

Hosszútávú munkalehetőség, saját állományban az első naptól

Széles juttatási csomag: Cafeteria, Bónusz, Kedvezményes étkezés, Sporttámogatás, Hűségbónusz, Önkéntes magánnyugdíj pénztár, Kamatmentes lakáskölcsön, Szociális segély, Fizetési előleg, Lakáskölcsön, Céges események, stb.

Hirdető: Viapan „Dologidő” Kft.