Professzionális minőségű haj- és testápoló termékek gyártásával foglalkozó céghez keresünk műszakvezető munkatársakat.

Mikor jelentkezz hozzánk?

Ha tudod vállalni, hogy 2 műszakban kell dolgoznod 6:00 és 14:30, 13:30 és 22:00 között
Amennyiben rendelkezel középfokú műszaki végzettséggel és minimum 3 éves PLC vezérlésű gépek kezelésében szerzett tapasztalattal
Előnyt jelent számunkra, ha rendelkezel angol nyelvtudással

Milyen juttatásokra számíthatsz?

Alapbéred mellett műszakpótlékban, teljesítménybónuszban és 13. havi bérezésben részesülsz
Utazási támogatást biztosítunk a munkába járáshoz

Milyen feladataid lesznek?

Eligazítod a gyártásban dolgozókat, hogy melyik gépen, melyik termékből mennyit kell termelni
Felügyeled a termelést
Biztosítod az anyagokat a gyártásnak és a készárut a raktárba viszed
Karbantartod a gépeket és elhárítod a hibákat

Hol fogsz dolgozni?

Budapesten, a IX. kerületben

Hirdető: Starjobs Magyarország