Használt eszközök, gyári selejtek bontásával, feldolgozásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:

Műszakvezető

Munkaköri feladatok:

A fogvatartottak beosztása és irányítása az adott munkafolyamatokra,
folyamatos betanítások végzése,
elvégzett munka mennyiségének, minőségének nyomon követése, ellenőrzése, szükség szerint beavatkozása,
be-és kiszállítások felügyelete, szükség szerint segítséggel,
szerszámok, napi segédanyagok és munkavédelmi eszközök mennyiségének követése, esetleges beszerzése,
gépek és berendezések egyszerűbb karbantartása, javítása,
a teljes feldolgozás felügyelete, “menedzselése”,
egyéb, alkalmanként feladatok.

Elvárások:

Erős műszaki érzék és/vagy műhely tapasztalat, főként javítás, karbantartás területén,
alapvető kézi szerszámok, gépek használatának ismerete,
a munkakörnyezet tisztán tartása és a vonatkozó előírások betartása,
erős problémamegoldó készség,
jó emberismeret és könnyed kapcsolatteremtés,
erős szervező képesség, illetve térlátás,
munkabírás/terhelhetőség.

Egyéb:

Versenyképes bérezés,
munkába járási támogatás,
munkaidő: 06:00 és 15:00 között.

Hirdető: Starjobs Magyarország