Középfokú végzettséggel rendelkezel és dolgoztál már csoportvezetőként? Netán pont váltanál? Akkor ez a hirdetés neked szól.

Kiemelt pécsi partnerünk részére keresünk egy vezetői vénával megáldott jelöltet, aki szívesen kamatoztatná tudását egy izgalmas gyár mindennapjaiban.

Feladataid lesznek

A gépszemélyzet vezetője és támogatója leszel a meghatározott műszakban

Az aktuális előírásoknak és ajánlásoknak megfelelően elvégzed a rendszeres teljesítmény értékeléseket, folyamatosan visszajelzést adsz beosztottjaidnak

Napi termelési megbeszéléseken veszel majd részt, támogatod a csapatot az akciótervek kidolgozásában

Részt veszel a gépleállások okainak feltárásában, a fejlesztő és korrekciós tevékenységek elvégzésében

A gyártási ütemterv alapján támogatod a gépszemélyzetet a meghatározott határidőre, a minőségi és mennyiségi elvárásoknak megfelelő gyártásban

Számítunk rád javító intézkedések megfogalmazásaiban a gépek teljesítményének növelése érdekében

Vezeted a hibafeltárási és megoldási folyamatokat

Útmutatást adsz a gyártási folyamatokhoz és biztosítod a gépszemélyzet számára a megfelelő dokumentációt

Felügyeled a műszakos IWS tevékenységek megvalósulását

Támogatod és fejleszted a gépegység felelősöket

Ha ezeket tudod felmutatni, akkor már szinte biztos a siker

Középfokú végzettség

1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Vezetői készségek

Határozott fellépés

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office programok)

Erős kommunikációs készség

Folyamatos műszak vállalása (3 nap 6:00-18:00, 3 nap pihenő, 3 nap 18:00-06:00, 3 nap pihenő)

Nem feltétel, de előny

Termelővállalatnál szerzett tapasztalat

SAP ismeret

Mivel várnak téged?

Korrekt bérezés

Hosszútávú lehetőség egy stabil lábakon álló multinacionális vállalatnál

Számos egyéb juttatást biztosítanak a dolgozók részére mint például: Cafeteria, Bónusz, Kedvezményes étkezés, Sporttámogatás, Hűségbónusz

Hirdető: Viapan „Dologidő” Kft.