Kecskeméti, nemzetközileg elismert, stabil gyártó élelmiszeripari partnerünkhöz keresünk MŰSZAKVEZETŐ munkatársat!

(3 műszak)

Megbízható partnerünkhöz kínálunk most egy vonzó, hosszútávú munkalehetőséget!

A munkakörhöz tartozó főbb feladatok:

A termelési terv teljesítése, folyamatok ellenőrzése ennek érdekében

A műszakba tartozó munkatársak megfelelő helyre irányítása az optimális eredmény érdekében

A minőségügyi előírások betartása és betartatása a termelés folyamán a termelésben résztvevőkkel

A gyári gépsorok állapotmegőrzése, illetve meghibásodásuk esetén a szükséges javítások bejelentése a karbantartó kollegáknak

A termeléssel, valamint munkavállalókkal kapcsolatos adatok rögzítése az erre létrehozott rendszerekben

Jelentések készítése a napi termelési eredményekről

MA pozícióhoz kapcsolódó elvárások:

Legalább középfokú végzettség (műszaki végzettség előny)

Termelésben szerzett gyakorlat

Alapfokú angol nyelvismeret szóban és írásban (magasabb szint előny)

Jó vezetési és kommunikációs képesség, jó problémamegoldó képesség, önállóság

Stabil számítógép-használati ismeret (Office: Word Excel)

3 műszak vállalása, (esetenkénti (havi 1-2 nap) hétvégi túlóra várható)

Amit a megbízónk tud nyújtani a leendő kollegának:

Kiszámítható, biztos, hosszútávú munkahelyet

Modern, kellemes, igényes munkakörnyezetet

Kihívást jelentő feladatokat, szakmai fejlődési lehetőséget, támogató kollektívát

Valóban piaci szinten versenyképes alapfizetést és sokrétű juttatási csomagot

Hirdető: Viapan „Dologidő” Kft.