fbpx

TE vagy a Titok!

Jelentkezz hozzánk, dolgozz vezetőként a KFC-ben!

Milyen feladatok várnak Rád?

A műszakban dolgozó csapat koordinálása és támogatása, barátságos és megtartó munkakörnyezet megteremtése
A vendégélmény és a minőségi kiszolgálás biztosítása
Mindig friss és minőségi termékeinek garantálása: készletgazdálkodás, rendelés, leltározás
Feladatod, hogy az étterem mindig kiváló állapotban legyen: az étterem berendezéseinek megfelelő működését és tisztaságát biztosítod

Te vagy az ideális jelölt, ha:

Van tapasztalatod vendéglátás területén
Vezettél már csapatot
Tulajdonosi szemlélettel rendelkezel
Kiváló problémamegoldó képességed van
Pozitív, társaságkedvelő és energikus vagy

Mit nyújtunk Neked a KFC-nél?

Átlag bruttó 470.000Ft/hónap*
Valódi karrier- és fejlődési lehetőség
Kedvezményes étkezés
Bónuszok, csapatépítés és dolgozói kedvezmények
Professzionális betanulás és manager tréning
25%-os kedvezmény a KFC, Pizza Hut éttermekben és Starbucks kávézókban

*(elérhető bér 8 órás munkarendben, mely sikeres certifikációt követően az alapbérből és a teljesítmény alapú bónuszból tevődik össze)

Ismerj meg minket és legyél Te is tagja a KFC csapatnak!

Hirdető: KFC