fbpx

Pozíció leírása:

Jelentkezz önéletrajzoddal a folyamat gyorsítása érdekében!

Feladatok:

vezetni a műszakvezető alá tartozó munkavállalókat és irányítani az adott műszakfeladatait betakarítás idején (40-60 napos időszak) 70 fős csapat irányítása, feldolgozási szezon során 20-25 fős csapat vezetése, egyéb időszakokban 20-40 fő tevékenységeinek koordinációja
munkafolyamatokkal kapcsolatos nyilvántartások megfelelő napi szintű vezetése
a minőségügyi előírások betartása és betartatása a termelés folyamán a termelésben résztvevőkkel
a termeléssel, valamint munkavállalókkal kapcsolatos adatok rögzítése az erre létrehozott rendszerekben
megkövetelni és biztosítani a heti szinten előírt feldolgozási/betakarítási célszámokat, az esetleges javítások szakszerű, gyors elvégzését; biztosítani az üzem kapacitásának kihasználtságát
részvétel és vezető szerep a kulcs üzleti támogató rendszerek bevezetésében, működtetésében és karbantartásában: SAP, QMS (Quality Management System), műszakriport, folyamatleírások, illetve helyi fejlesztésű termelést támogató rendszerek
prezentációk és kiscsoportos eligazítások megtartása

Amit kínálunk:

alapbér + műszakpótlék
munkába járás támogatása 30 Ft/km
normál munkarend az év minimum 7 hónapjában
hosszútávú munkalehetőség

Elvárások:

műszaki vagy agrár területen szerzett minimum főiskolai diploma
angol középfokú nyelvismeret és aktív nyelvhasználat: minimum bemutatkozásra, általános témákban való kötetlen beszélgetésre való képesség
minimum 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat üzemi környezetben
“B” kategóriás jogosítvány
többműszakos munkarend vállalása adott szezonra (3-5 hónap évente)
számítógépes alapismeretek: Word, Excel, Power Point magabiztos, felhasználó szintű ismerete
kiváló kommunikáció, szervezőkészség, magabiztos fellépés

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.