Miskolcon, 2019 évben újonnan felépített elektronikai hulladék feldolgozó üzemébe cégünk az ország egész területéről fogadja és dolgozza fel egyes elektronikai és fém hulladékokat. Az Serenity Solution Kft miskolci üzemébe nehézgépkezelő munkatársakat keresünk határozatlan időtartamú munkavégzésre.

Feladatok:

Telepen belüli anyagmozgatás
Ömlesztett szilárd anyagok rakodása konténerekbe, gépsorokra

Elvárások:

Érvényes gépkezelői bizonyítvány
Teleszkópos homlokrakodógép kezelésében szerzett tapasztalat
Hidraulikus forgórakodó kezelésében szerzett tapasztalat
Precizitás, hatékonyság és jó alkalmazkodó képesség.
Igényesség saját és mások munkájára.
Többműszakos munkarend vállalása

Előny:

Érvényes targonca vezetői bizonyítvány
Fémhulladék ismeret

Amit nyújtunk:

Modern ipari környezet, változatos feladatok
Stabil, dinamikusan fejlődő cég
Hosszú távú karrierlehetőség
Versenyképes bérezés és egyéb juttatások
Bónusz
Munkába járás támogatása: helyközi tömegközlekedés esetén 100%

Kérjük, a jelentkezés leadásakor a bérigényt megjelölni szíveskedjenek

Hirdető: Serenity Solution Kft.