Nolen&Simon Catering and Trading Korlátolt Felelősségű Társaság

TELEMARKETINGES MUNKATÁRSAT KERESÜNK BUDAPESTI IRODÁNKBA!

Cégünk- Európa egyik feltörekvő digitális pénzpiaci tőzsdéjének magyarországi marketing ügynöke – Telemarketinges, ügyfélreferens munkatársakat keres!

Fizetés: 1000 EUR nettó + teljesítményarányos bérezés, ami az alapfizetés többszöröse is lehet!

Munkakör leírása:

– Potenciális érdeklődőkkel való kapcsolatfelvétel, igényfelmérés, partnercég szolgáltatásainak bemutatása

– Személyes és/vagy online videós üzleti tárgyalások szervezése, leendő potenciális ügyfelek érdeklődésének felkeltése

– Konferenciák, szemináriumok, webináriumok szervezése

– Utánkövetéssel kapcsolatos adminisztratív adatrögzítés elvégzése.

Választható foglalkoztatási formák:

– Vállalkozói szerződés

– Részmunkaidő

– 8 órás bejelentés

– Diákmunka

Követelmények:

– Üzleti megjelenés

– Jó kommunikációs készség

– Érettségi bizonyítvány

Előnyök:

– Bármilyen, de leginkább angol nyelvismeret

– Tőkepiaci/gazdasági/értékesítési szektorban szerzett tapasztalat

– Felsőfokú végzettség/diploma

Jelentkezz most és légy részese dinamikusan fejlődő csapatunknak! Küldd el fényképes önéletrajzodat a karrier@dollaronthecent.com email címre!