A Richter Gedeon Nyrt. magyarországi központtal rendelkező specializált gyógyszeripari cég, melynek legfőbb célja, hogy folyamatosan korszerű készítményekkel álljon a lakosság gyógyításának szolgálatában.

Feladatok:

Csomagolóanyagok fertőtlenítése, áttörlése kendővel
Csomagolóanyagok pakolása raklapokra

Elvárások:

Öregségi nyugdíjat igazoló határozat
Középfokú végzettség
Légzésvédő és kesztyű használata

Munkaidő

2 műszakos munkarend hétfőtől péntekig
6:00-14:00, 14:00-22:00

Amit kínálunk

Bruttó 1900 Ft/óra
Nyugdíjkiegészítési lehetőség
Tömegközlekedéssel megközelíthető munkahely
Hosszú távú nyugdíjas munkalehetőség
Kellemes közösség

Előnyt jelent:

Vegyipari, gyógyszeripari, élelmiszeripari gyakorlati tapasztalat

Jelentkezés Kérjük, hogy szíveskedjen kitölteni a lenti űrlapot és kattintson a “jelentkezem” gombra! Ha már regisztrált az oldalon, kérjük, hogy jelentkezzen be és ellenőrizze, hogy a megadott adatai és a feltöltött önéletrajza aktuális-e. Ha kérdése lenne, keressen minket bizalommal a lenti email címen! Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseit is, lent a “Megosztás” -ra kattintva ossza meg velük a Facebookon is!

Hirdető: Humán Centrum Kft.