Cégünk, a Humán Centrum Kft. egy több évtizedes múltra visszatekintő munkaerő-kölcsönző és közvetítő vállalat, az ország egész területén különböző iparágakban és pozíciókban kínálunk munkalehetőséget.

Feladatok:

Takarítás
Karbantartás

Elvárások:

Precíz munkavégzés
Öregségi nyugdíjat igazoló határozat

Munkaidő

Hétfőtől péntekig, 15.00-19.00 óra között
Napi 3-4 órás munkaidőben
Heti 2-3 napos munkavégzési szándék szükséges

Amit kínálunk

Bruttó órabér: 3000 Ft/óra
Nyugdíjasként csak 15% SZJA kerül levonásra a bruttó bérből, járulékfizetési kötelezettség nincs
Kollégáink folyamatos támogatást biztosítanak, szakmai és pénzügyi biztonságot nyújtunk

Jelentkezés Kérjük, hogy szíveskedjen kitölteni a lenti űrlapot és kattintson a “jelentkezem” gombra! Ha már regisztrált az oldalon, kérjük, hogy jelentkezzen be és ellenőrizze, hogy a megadott adatai és a feltöltött önéletrajza aktuális-e. Ha kérdése lenne, keressen minket bizalommal a megadott e-mail címen!

Hirdető: Humán Centrum Kft.