fbpx

Feladatok:

Betanulási időszakot követően: öntő- és olvasztó kemencék, öntőgépek szakszerű kezelése
Emelőgépekkel történő anyagmozgatás
Munkabiztonsági előírásoknak megfelelő munkavégzés

Elvárások:

3 műszakos, 8 órás folyamatos (6+2) munkarend vállalása
8 általános iskolai végzettség
Emelőgépkezelő OKJ végzettség
Precíz, pontos munkavégzés
Munkavédelmi előírások szerinti, felelősségteljes munkavégzés

Előny:

Szakmunkás bizonyítvány
Gyártókörnyezetben szerzett munkatapasztalat
Alapfokú számítógépes ismeretek

A munkáltató ajánlata:

Elérhető átlagkereset alapbérrel és pótlékokkal együtt havonta, akár nettó 370-430 ezer forint (a bér végzettség és tapasztalat függvényében emelkedik)
Kiemelkedően magas műszakpótlékok (Átlag 44,2%)
Egyéb juttatások: cafeteria, teljesítmény bónusz (negyedéves), 13. havi bér, Karácsonyi juttatás, egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás,
Ingyenes céges buszjáratok több irányból
Ingyenes szálláslehetőség
Hosszú távú munkalehetőség, képzési lehetőségek és támogatások egy biztos hátterű cégnél

A munkavégzés időtartama:

Határozatlan

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

További információ:

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.