fbpx

Bővülő csapatunkba keresünk

Öntözőberendezés szerelő

munkatársat Északnyugat-dunántúli Régiónk területére.

A KITE Zrt. több mint négy évtizedes múltra tekint vissza, mára Magyarország piacvezető mezőgazdasági cégévé fejlődött. Megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást

Leendő kollégánk feladatai:

precíziós öntözőberendezések beüzemelése, szervizellátása jótállási idő alatti és az azt követő időszakban,
alkatrész szükséglet felmérése, jelentése,
a szervizelt gépek és berendezések használatához kapcsolódó alkalmazástechnológiai tanácsadás.

Számunkra az ideális jelölt:

villanyszerelő szakképesítéssel rendelkezik (erősáramú),
felhasználó szintű PC ismeretekkel rendelkezik (Word, Excel),
rendelkezik “B” kategóriás jogosítvánnyal, melyhez vezetési rutin társul,
mobilis – mivel munkáját terepen végzi,
hatékonyan tud együttműködni kollégáival és a partnerekkel egyaránt,
megbízható, pontos és következetes munkavégzés jellemzi.

Előnyt jelent, egymástól függetlenül:

hasonló területen szerzett 2-3 év tapasztalat,
mezőgazdasági gépszerelő, autószerelői végzettség,
mezőgazdasági területen szerzett tapasztalat,
angol nyelvtudás.

Munkavégzés helye:

a feladatok jellegétől függően az Északnyugat-dunántúli Régió területe (alközpontok: Zalaszentbalázs, Hegyfalu, Győr és Herceghalom).

Amit nyújtunk:

versenyképes havi alapjövedelem,
alapbéren felüli teljesítménytől függő jövedelem,
kinevezés után: céges autó, mobiltelefon, laptop,
béren kívüli juttatások,
rugalmas munkaidő,
tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű, folyamatos betanulás, szakmai továbbképzéseken való részvétel,
továbbtanulás támogatása,
stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierlehetőség.

Hirdető: Kite Zrt