A CATL Debrecenben építi meg második európai gyártóbázisát, hogy még hatékonyabban szolgálhassa ki az európai piaci igényeket és fejleszthesse nemzetközi termelési hálózatát. Dolgozzunk együtt az európai elektromobilitás jövőjén!

A feladataid lesznek:

Folyamatos termelés biztosítása, gépek működésének figyelemmel kísérése;
Megfelelő minőségű és mennyiségű termék gyártása a mindenkor érvényes munkautasításokban leírt folyamatok szerint;
A gépek kiszolgálása és üzemeltetése;
Műszaki problémák eszkalálása a megfelelő kollégának;
Alapvető tisztaság és rend fenntartása a gépeknél és a teljes gyártási környezetben, 5S standardok betartása;
Munkavédelmi utasítások betartása;
Gyártási dokumentáció elvégzése;
Részvétel az új kollégák betanításában.

Amit tőled várunk:

Középfokú végzettség (szakiskola, szakközépiskola, gimnázium);
Minimum 3 év gyártási környezetben szerzett tapasztalat;
Az alapvető gyártási normák és 5S ismerete;
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
Csapatmunkában való együttműködés;
Monotonitástűrés, stressz-tűrő képesség;
Szabálykövető és proaktív gondolkodásmód;
Több műszakos munkarend és állómunka vállalása;
Debreceni munkavégzés vállalása.

Előnyt jelent:

Autóiparban szerzett tapasztalat
Tisztatérben/ESD gyártásban szerzett tapasztalat.

Amit mi biztosítunk:

Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
Szakmai fejlődési lehetőség;
Modern munkakörnyezet, a legújabb technológiák alkalmazásával;
Stabilitás, hosszútávú karrierlehetőség.

Hirdető: Contemporary Amperex Technology Hungary Kft.