A világszerte több mint 16.500 munkavállalót foglalkoztató Sealed Air vállalatcsoport magyarországi leányvállalata, a Pest megyei Újhartyánban működő, csomagolóanyagokat gyártó

Sealed Air Magyarország Kft. keres új munkatársat azonnali belépéssel az alábbi pozícióra.

Operátor

Feladatok:

Termelés előkészítése
Gépek beállítása, kezelése, kiszolgálása, takarítása
Rendszeres mintavétel, minőség-ellenőrzés és az ellenőrzési folyamat dokumentálása
A minőségellenőrök által észlelt hibás termékek átvizsgálása, átválogatása
Készterméket tartalmazó dobozok mozgatása
Gyártási adatok rögzítése az SAP rendszerében

Elvárások:

Minimum alapfokú végzettség
Éjszakai munkavégzés vállalása
Pontos, precíz munkavégzés

Előny:

Gyártó vállalatnál gépkezelő munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Biztos nemzetközi háttér
Határozatlan idejű munkaszerződés
Versenyképes személyi alapbér + Cafetéria
Bejárás támogatása (kiemelt km hozzájárulás vagy ingyenes céges buszjárat a környező településekről, illetve Budapestről)
Kedvezményes étkezés, reggeli péksütemény és gyümölcs
Tanulási, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Újhartyán (Ipari Park, az M5-ös autópálya mellett)

Ha Ön pontos munkát végez és szeretne egy dinamikus, jó csapatban kihívást jelentő feladatokat végezni, küldje el fényképes önéletrajzát a “Jelentkezem” gombra kattintva.

Hirdető: Sealed Air Magyarország Kft.