Partnercégünk meghatározó szerepet tölt be az autóipari alkatrészgyártásban. Maklári telephelyükön elsősorban az elektromos kormányművek és a hozzá tartozó alkatrészek gyártása folyik, melyek már sok millió járműbe építve bizonyítják kiváló minőségüket.

Feladatok:

elektronikai és mechanikai szerelési feladatok ellátása
részegységek/késztermék összeszerelése a munkautasítás alapján

Elvárások:

minimum 8 általános iskolai végzettség
jó kézügyesség, precíz munkavégzés
csapatmunka
több műszakos munkarend vállalása

Munkaidő

3 nap munka, 3 nap pihenő: 6:00-18:00/18:00-6:00 vagy
hétfőtől péntekig 6:00-14:00/14:00-22:00/22:00-6:00

Amit kínálunk

határozatlan idejű munka
pályakezdők jelentkezését is várjuk
alapbér + 10-80% műszakpótlék
SZÉP-kártya juttatás
havi teljesítménybónusz
barátságos légkör, jó munkakörülmények
képzési, fejlődési lehetőség
munkavállalói kedvezmények: sportolási lehetőségek, étkezési és szórakozási kedvezmények
utazási költségtérítés

Ingyenes céges buszjárat az alábbi településekről

Aldebrő, Almár, Andornaktálya, Bélapátfalva, Besenyőtelek, Boconád, Bogács, Demjén, Dormánd, Eger, Egerbakta, Egerszalók, Erdőtelek, Feldebrő, Felsőtárkány, Füzesabony, Heves, Hevesvezekény, Kál, Kápolna, Kerecsend, Kompolt, Maklár, Mezőkeresztes, Mezőkövesd, Mezőnyárád, Mikófalva, Nagyfüged, Nagytálya, Nagyvisnyó, Noszvaj, Novaj, Ostoros, Pély, Pétervására, Poroszló, Sirok, Szarvaskő, Szihalom, Szilvásvárad, Szomolya, Tarnaméra, Tarnaszentmiklós, Tarnazsadány, Tiszafüred, Tófalu, Verpelét

Előnyt jelent:

hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
műszakos munkarendben szerzett tapasztalat
fémipari végzettség

Jelentkezés Kérjük, hogy szíveskedjen kitölteni a lenti űrlapot és kattintson a “jelentkezem” gombra! Ha már regisztrált az oldalon, kérjük, hogy jelentkezzen be és ellenőrizze, hogy a megadott adatai és a feltöltött önéletrajza aktuális-e. Ha kérdése lenne, keressen minket bizalommal a megadott email címen!

Hirdető: Humán Centrum Kft.