fbpx

Gyártószigeteken betanított munkafolyamatok elvégzése
Termeléssel kapcsolatos adatok adminisztrálása
Területtől függően akár fizikai munkavégzés vállalása!

Elvárások / Requirements

Minimum 8 általános iskolai végzettség
Több műszakos műszakrend vállalása, 3 műszak
Varrási tapasztalat előny

Amit nyújtunk / Benefits

Cafetéria és bónusz a belépés napjától!
Cég SAJÁT állományába szerződhet, akár azonnali kezdési lehetőséggel!
Kulturált munkakörnyezet (télen fűtés, nyáron hűtés)

Ingyenes céges buszjáratok az alábbi településekről:

Abádszalók, Abony, Bánhalma, Cibakháza, Csataszög, Fegyvernek, Fegyvernek-Szapárfalu,
Jászkisér, Jászladány, Karcag, Kenderes, Kengyel, Kengyel-Bagimajor,
Kétpó, Kisújszállás, Kőtelek, Kuncsorba, Kunhegyes, Lakitelek, Martfű, Mezőtúr, Nagykörű, Örményes,
Rákóczifalva, Rákócziújfalu, Szajol, Szolnok, Szolnok-Szandaszőlős, Tápiógyörgye, Tápiószele,
Tiszaalpár, Tiszabög, Tiszabura, Tiszaföldvár, Tiszajenő, Tiszakécske, Tiszavárkony, Tószeg,
Törökszentmiklós, Törökszentmiklós-Surjány, Túrkeve, Újszilvás, Vezseny.

Jelentkezzen a “JELENTKEZEM” gombra kattintva vagy telefonon az alábbi számon: +36301786768!

Hirdető: Trenkwalder Kft