Szombathelyi elektronikai javítási szolgáltatásokat nyújtó partnercégünk csapatába keresünk munkatársakat az alábbi munkakörökbe:

Átmunkáló operátor
Tesztoperátor

Feladatok:

Elektronikai termékek szervízelése során a termékek szét-összeszerelése, csavarozása, alkatrészek cseréje, szükség esetén forrasztása;
Készülékek, alaplapok tesztelése;
Számítógépes adatrögzítés

Elvárások:

Középfokú végzettség (Érettségi bizonyítvány);
Számítógépes ismeret;
Precíz, pontos munkavégzés

Előnyt jelent:

Forrasztási ismeret

Amit kínálunk:

1 vagy 2 műszakos munkavégzés (5:45-13:45, 13:45-21:45)
Hatékonysági bónusz;
Béren kívüli juttatás;
Munkába járási támogatás;
Dinamikus, fiatalos csapat;
Hosszú távú fejlődési lehetőség egy folyamatosan fejlődő csapatban;
Vállalati rendezvények

Jelentkezni/érdeklődni az alábbi elérhetőségeken lehet: a +3670/630-1230-as valamint a +3670/883-7339-es telefonszámokon vagy a “Jelentkezem” gombra kattintva.

Közvetítési engedély szám: FE/12/2033-2-2017

Kölcsönzési engedély szám: FE/12/587-2/2017

Hirdető: Opus Európa Kft.