fbpx
A jelentkezés lezárva

A 20 éve amezőgazdasági pályázatok terén sikerrel működő Délplant Kft,  algyői irodájába szakmai kihívásokra nyitott

PÁLYÁZATÍRÓ

munkatársat keresünk

FELADATAI:

  • Pályázatok teljes körű előkészítése, pályázati felhívásokra történő projektgenerálás
  • Pályázati adatlap kitöltése, üzleti terv elkészítése
  • Kapcsolattartás a pályázókkal és a támogatást biztosító szervekkel
  • Pályázat előkészítési megbeszélések leszervezése és lebonyolítása
  • A pályázatok előkésztéséhez kapcsolódó dokumentumok bekérése, feldolgozása
  • Együttműködés a felettesekkel, kollégákkal
  • MVH-ÁK elektronikus ügyfélrendszer napi szintű kezelése
  • Nyertes projektek monitoring adatszolgáltatása
  • Nyertes projektek esetében a támogatási összeg lehívásának menedzselése

ELVÁRÁSOK:

  • Kizárólag felsőfokú végzettség
  • Pályázatok előkészítésében való jártasság, pályázati rendszer ismerete
  • Kiemelkedő precizitás, pontosság, alaposság
  • Határidők pontos betartása
  • Kifogástalan helyesírás, jó fogalmazó készség
  • Terhelhetőség, kitartás
  • Önálló munkavégzésre, csapatmunkára való képesség
  • Pozitív nyitott, optimista személyiség, gyors beilleszkedés képessége
  • Proaktív hozzáállás
  • Készségszintű számítógép kezelés (Word, Excel, Internet)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kiemelt bérezés
  • Céges telefon
  • Hosszú távú, stabil, teljes munkaidős állás
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Megbecsültség

ELőnyt jelent:

  • Mezőgazdasági pályázatok előkészítésében való tapasztalat
  • KAP, EMVA – Vidékfejlesztési program ismerete

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Algyő

Címkék: ,