fbpx
A jelentkezés lezárva

Feladatok:

•             8 fős területi képviselői csapat munkájának szervezése, ellenőrzése, célok kitűzése és ezek megvalósítása, a cég által meghatározott tervszámok alapján

•             Területi képviselők fejlesztése

•             Italnagykereskedésekkel és a viszonteladókkal való kapcsolattartás

•             Promóciók, akciók szervezése,

•             Marketing költségek tervezése, az akciók megtérülésének számítása,

•             Rendszeres konkurenciafigyelés és elemzés. A piaci igények folyamatos felmérése és az adatok alapján akcióterv kidolgozása,

•             Havi riportok, beszámolók készítése

Elvárások:

•             Felsőfokú, szakirányú végzettség

•             HoReCa – Vendéglátás szektorban szerzett tapasztalat!

•             Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

•             Jó kommunikációs képesség, proaktív, meggyőző személyiség

•             “B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

•             Versenyképes fizetés, teljesítmény arányos bónusz

•             Céges gépjármű, laptop, mobiltelefon

Tapasztalat:

•             3-5 év szakmai tapasztalat