munkatársat keresünk részvénytársaságunkhoz teljes munkaidőben, határozatlan időtartamra

Önéletrajzát juttatási igény megjelölésével várjuk a “Jelentkezem” gombra kattintva.

Amit nyújtunk

stabil cégháttér
bejelentett jövedelem, teljesítményhez kötött jutalom
munkába járás támogatása közigazgatási határon kívülről
cafetéria juttatás szabályzat szerint
biztosítjuk munka és magánélet egyensúlyát
képernyős munkahelynél támogatjuk az éleslátást biztosító szemüveg készítését.
indokolt esetben kamatmentes munkabérelőleg, illetve segély váratlan élethelyzetek kezelésére
munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása

Ellátandó feladatok

folyamatosan figyelemmel kíséri a VIII. kerületi és VIII. kerületben működtetett fővárosi tulajdonú parkoló jegykiadó automaták működését, önállóan végzi állagmegóvásukat; akkumulátorok töltöttségi szintjét, szükség esetén cseréjét, feltöltését, a jegytekercsek cseréjét, az automata pontos beállítását, programozását, a tervnek megfelelően az érme gyűjtést,
automata hiba esetén a hibaelhárítást a lehető legrövidebb időn belül megkezdi,
a bejelentések alapján végzi a fővárosi tulajdonú parkoló jegykiadó automaták hibaelhárítását,
egyéb esetekben intézkedik a szakszerviz értesítéséről a hiba elhárításának mielőbbi megkezdéséről.

Az állás betöltésének feltételei

középfokú műszaki végzettség (műszerész és/vagy villanyszerelő végzettség),
B kategóriás vezetői engedély,
önálló munkavégzés, precizitás,
jó problémamegoldó és együttműködési képesség,
rugalmasság, megbízhatóság, pontosság,
3 hónapnál nem régebbi Erkölcsi bizonyítvány,
foglalkozás egészségügyi orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

józsefvárosi helyismeret,
műszerész munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Budapest, VIII. kerület

A Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt. a Józsefvárosi Önkormányzat tulajdonában álló ingatlanok bérbeadásával és elidegenítésével, közterületek fenntartásával, fizető parkolóhelyek üzemeltetésével, és település fejlesztéssel-beruházásokkal foglalkozik.

Társaságunk célja, hogy szolgáltatásainkat a lehető legjobb minőségben biztosítsuk a józsefvárosiak részére.

A munkakör betöltésének lehetséges időpontja: elbírálást követően azonnal.

Hirdető: Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.