Bővülő kaposvári élelmiszeripari partnercégünk számára keresünk munkatársakat

PLC gépbeállító

munkakörbe!

Milyen feladatokra számíthatsz?

· PLC vezérelt gépek, gépsorok telepítése

· automata rendszerek beüzemelése

· tervszerű karbantartási feladatok ellátása

· hibák felkutatása, elemzése és javítása

· a gyártás folyamatos és magas szintű támogatása

Szeretnénk, ha rendelkeznél a következőkkel:

· műszaki szakirányú középfokú vagy technikusi végzettség

· néhány év hasonló területen szerzett tapasztalat

· alapszintű PLC programozási ismeretek

· kommunikációs szintű angol nyelvtudás

· fejlődésorientált személyiség

· rugalmasság,

· rendszer- és folyamatszemlélet

Miért éri meg jelentkezni?

· anyagi megbecsülésben, vonzó juttatási csomagban részesülhetsz

· folyamatosan fejlődő, bővülő Partnercégünknél mindig találhatsz izgalmas kihívást

· szakmai ismereteid bővítésére képzéseken vehetsz majd részt

· hosszú távra tervezhetsz

Ha hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, küldd el önéletrajzodat az “önéletrajz feltöltése” gombra kattintva!

A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozati száma: BP/0701/029062-6/2023-26.Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002

Hirdető: Viapan „Dologidő” Kft.