50 éves megalakulásunk óta fontosnak tartjuk a kiemelkedő szakértelmet, a folyamatos fejlődést, így új elhivatott munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva számára a tudást, valamint a stabilitást. Ha tudsz azonosulni ezzel a szemlélettel, akkor téged keresünk csapatunkba

Precíziós gépüzemeltetési technikus

pozícióba Dél-dunántúli Régiónk területére.

Mire számíthatsz nálunk?

Fix havi alapbérre.
Ezen felül plusz jövedelemre, amely az egyéni és a precíziós gazdálkodási csapat teljesítményétől függően alakul.
Béren kívüli juttatásokra (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás).
Céges autóra, mobiltelefonra és laptopra.
A betanulásban tapasztalt kollégáink segítségére.

Feladatok, amelyeket a fentiekért cserébe Rád bíznánk:

A cégünk által forgalmazott intelligens, precíziós gazdálkodásban alkalmazott gépek funkcionális üzemeltetésének támogatása.
Optimális üzemeltetéshez szükséges tudás átadása a partnerek részére.
Az utólagosan gépekre szerelt képességnövelő kiegészítők beüzemelése.
Gépkapcsolatok optimalizálása a költséghatékony üzemeltetés érdekében.
A gyakorlatban szerzett tapasztalatok megosztása a cégen belüli továbbképzéseken.

Munkavégzés helye: a feladatok jellegétől függően a Dél-dunántúli Régió területe (KITE alközpontok: Bonyhád, Kaposvár, Pellérd, Sárbogárd)

Mindenképpen add be a jelentkezésed, ha az alábbiak igazak Rád:

Középfokú műszaki vagy mezőgazdasági technikus végzettséggel rendelkezel.
Tapasztalatod van az intelligens erő- és munkagépek, illetve a precíziós műholdas rendszerek használatában.
Van mezőgazdasági gépkezelői és “B” kategóriás jogosítványod, amelyekhez gyakorlati tapasztalat is társul.
Minimum felhasználói szinten használod a számítógépet.
Rugalmasság és mobilitás jellemez, mivel a munkádat főként terepen fogod végezni, így akadhatnak olyan helyzetek, amelyhez gyorsan kell alkalmazkodnod.
Amikor probléma merül fel, önállóan utánajársz és igyekszel megtalálni a megoldást.
Kiváló kommunikációs készséged révén hatékonyan együtt tudsz működni kollégáiddal és könnyedén megtalálod a közös hangot a partnereinkkel.
Megbízható, precíz és következetes vagy a munkavégzésben.

A fentieken kívül egymástól függetlenül előnyt jelent még, ha:

Társalgási szintű angol nyelvtudással rendelkezel.
Van tapasztalatod térinformatikai rendszerek használatában.
Nyitott vagy a szakmai fejlődési lehetőségekre (pl.: speciális gépkezelési típusismeretek elsajátítására).

Hirdető: Kite Zrt