fbpx

Présgépek (progresszív és transzfer) kezelése
Gyártási folyamatok végrehajtása
Termékek minőségellenőrzése
Gyártás dokumentációjának rögzítése

Elvárások / Requirements

Présgépek kezelésében szerzett legalább 1 év tapasztalat
Befejezett középfokú végzettség előny
Együttműködő készség, csapatszellem
2 műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtunk / Benefits

Tapasztalat alapú juttatási csomag br. 2000 Ft fölötti kezdő órabér
Stabil, hosszú távú munkalehetőség
Barátságos, támogató munkakörnyezet, változatos feladatokkal
Éves baleset biztosítás
Szakmai és nyelvi képzési fejlődési lehetőségek

Ingyenes céges buszjáratok:
Abony, Cegléd, Ecsegfalva, Fegyvernek, Kenderes, Kengyel, Kisújszállás, Kunszentmárton, Martfű, Rákóczifalva, Rákócziújfalu, Szajol, Szolnok-Szandaszőlős, Szolnok (Alcsisziget), Tiszaföldvár, Tiszafüred, Tiszapüspöki, Tiszatenyő, Törökszentmiklós

Ha úgy érzed, hogy Téged érdekel a lehetőség, akkor jelentkezz vagy hívd a +36 20 373 29 69-es telefonszámot!

Hirdető: Trenkwalder Kft