fbpx
A jelentkezés lezárva

Nemzetközi villamossági- és világítástechnikai cég budapesti irodájába Project Sales Managert keresünk.

Feladatok

  • Végfelhasználók, ügyfelek megkeresése a piacon
  • Villamossági-  és világítástechnikai projektek teljes költségelemzéseinek, becsléseinek elkészítése
  • Napi kapcsolat az ügyfelekkel, igények felmérése, azokra lehetséges legjobb, gyors és pontos javaslatok kidolgozása
  • Magas színvonalú értékesítési ajánlatok, tenderpályázatok elkészítése
  • Folyamatos együttműködés az értékesítési csapattal, a partnerek mérnökeivel, tervezőivel
  • A projektek meghatározása, költséghatékony megoldások kidolgozása
  • Vásárokon, szakmai rendezvényeken részvétel, termékbemutatók/képzések megtartása, a projektek helyszíneinek felügyelete

Elvárások

  • Min. 3 év releváns tapasztalat villamossági- vagy világítástechnikai projektek értékesítésében, azok levezénylésében (sales manager, termékmenedzser)
  • Mérnök diploma előny (pld gépész-,villamos-, irányítástechnikai)
  • Kiváló kommunikációs képességek
  • Jó problémamegoldó képesség
  • MS-Office, Visio és alap CAD ismeretek

Jelentkezni a kék színű “Jelentkezés az állásra” gombra kattintva lehet.