Motivált és elkötelezett munkavállalókat keresünk százhalombattai munkavégzésre, az alábbi munkakörökbe:

– Csomagoló

– Csomagolósegéd

– Címkéző

– Konténerszedő

Munkarend:

– 3 műszak (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)

– Hétfőtől péntekig

Munkavégzés helye: Százhalombatta

Elvárások:

– Általános iskolai végzettség (8. osztály)

– Jó fizikum

– Megbízhatóság, precizitás, rugalmasság

Előnyt jelent:

– Raktári tapasztalat

Amit kínálunk:

– Versenyképes alapbér + műszakpótlék

– Havi bónusz

– Utazási költségtérítés

– Stabil munkahely egy nemzetközi vállalatnál

– Modern, tiszta munkakörnyezet és jó csapat

– Ingyenes céges buszjárat a következő településekről: Pusztaszabolcs, Iváncsa, Beloiannisz, Besnyő, Ráckeresztúr, Ercsi, Tass, Szalkszentmárton, Dunavecse, Dunaújváros, Rácalmás, Kulcs, Adony, Sinatelep, Budapest (Harbor Park), Gyúró, Tordas, Martonvásár

Hirdető: Viapan „Dologidő” Kft.