A gyártás folyamatos alapanyag ellátásának biztosítása többműszakos munkarendben
Raktárrendezés, emelőgép kezelés, leltározás, készletkezelés
A gyártásban felmerülő problémák, úgymint alkatrészhiány, többlet, göngyöleg, selejtezés, válogatás
Targonca, targoncatöltő meghibásodása esetén az emelőgép ügyintéző értesítése.

Elvárások / Requirements

Alapfokú iskolai végzettség.
Érvényes targoncavezetői engedély (három kategóriában: 3312,3313, 3324), valamint ezt tanúsító OKJ bizonyítvány.
Számítógép felhasználói szintű ismerete.
SAP vállalatirányítási rendszer ismerete előny.
Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat előnyt jelent.

Amit nyújtunk / Benefits

Kiemelkedő alapbér
Hosszútávú munkalehetőség
Modern munkakörnyezet
Cafeteria
Műszak- és túlórapótlék
Havi bónusz
Céges buszjárat

Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-235-3310-es telefonszámon!

Az önéletrajzot a b.burian@trenkwalder.com e-mail címre várjuk!

Hirdető: Trenkwalder Kft