A világszerte több mint 16.500 munkavállalót foglalkoztató Sealed Air vállalatcsoport magyarországi leányvállalata, az Újhartyánban működő, csomagolóanyagokat gyártó Sealed Air Magyarország Kft. keres új munkatársat azonnali belépéssel az alábbi pozícióra.

Műszakban dolgozó raktáros

Feladatok:

Raktárkészlet és gyártósorok logisztikai kiszolgálása
Áruátvétel és árukiadás folyamatának elektronikus rendszerben való rögzítése
Gépkezelőkkel, műszakvezetőkkel, gépkocsivezetőkkel való napi szintű együttműködés
A szabályoknak megfelelő balesetmentes munkavégzés
Társosztályokkal való kapcsolattartás

Elvárások:

Érvényes targonca OKJ-s bizonyítvány és érvényes gépkezelői jogosítvány megléte
Három műszakos munkarend vállalása

Előny:

SAP ismerete
Oldalvillás magasemelésű targonca vezetésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Biztos nemzetközi háttér
Határozatlan idejű munkaszerződés
Versenyképes alapbér + éjszakai és vasárnapi pótlék + Cafetéria + bónusz
Bejárás támogatása (átlagon felüli km hozzájárulás vagy ingyenes céges buszjárat a környező településekről, illetve Budapestről)
Kedvezményes étkezés, reggeli péksütemény és gyümölcs
Tanulási, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Újhartyán (Ipari Park, az M5-ös autópálya mellett)

Ha Ön pontos munkát végez és szeretne egy dinamikus, jó csapatban kihívást jelentő feladatokat végezni, küldje el fényképes önéletrajzát a “Jelentkezem” gombra kattintva.

Hirdető: Sealed Air Magyarország Kft.