A POPZ a különféle pattogatott kukorica termékek egyik vezető gyártója, termékeit világszerte több mint harminc országban forgalmazza. A POPZ mikrohullámú pattogatott kukorica termékei a legmagasabb minőséget képviselik a piacon. A POPZ európai gyártóbázisa Debrecenben található.

Üzemi csapatunkba keressük

RAKTÁROS kollégánkat.

Mi a legfőbb célkitűzésünk?

Cégünk küldetése, hogy popcorn termékeinket magas minőségben gyártsuk, vevőink széleskörű igényeit teljesítsük, és piaci pozíciónkat megőrizzük.

Mire számíthatsz a Popznál?

lendületes, összetartó csapatra,
segítőkész kollégákra,
stabil, kiszámítható munkahelyre

Mik lesznek a feladataid?

a raktárba érkező áruk átvétele, betárolása,
a kiszállítandó áruk összekészítése, csomagolása, átadása,
a termelés kiszolgálása alapanyagokkal,
raktári adminisztrációs feladatok ellátása,
raktári rend fenntartásának biztosítása

Mikor jelentkezz?

Ha:

középfokú végzettséggel rendelkezel,
raktározásban legalább 1 éves tapasztalatot szereztél,
van targonca vezetői engedélyed,
jellemző rád a precíz, pontos, szorgalmas munkavégzés
több műszakos munkavégzést vállalni tudsz

Az elbírálásnál előnyben részesülsz,

ha:

angol nyelvtudással rendelkezel,
élelmiszeriparban szereztél már tapasztalatot

Miért érdemes jelentkezned?

versenyképes fizetés (alapbér, pótlékok, bónusz)
Cafeteria
barátságos, támogató légkör
modern munkakörnyezet

Hogyan jelentkezz?

kérjük jelentkezésedhez csatold önéletrajzodat, sorold fel korábbi munkahelyeidet és a rád bízott feladatokat

Munkakezdés: akár azonnal

Munkavégzés helye:

Debrecen, Kígyóhagyma u. 3.

Hirdető: Popz Europe Kft.