fbpx
A jelentkezés lezárva

15 éve működő, 100%-ban magyar tulajdonú, hegesztéstechnika kereskedelmével foglalkozó Társaságunk keresi kollégáját.

Feladatok

  • Aktívan részt veszel a bejövő / kimenő áru mozgatásában, tárolásában
  • az összekészített rendelések átadása a futárszolgálatnak, partnereknek, területi képviselő kollégáknak
  • kereskedelmi egységben vásárlók, vállalkozó partnerek kiszolgálása
  • számlázás, kasszakezelés, elszámolás
  • bolt feltöltés
  • Munkáddal hozzájárulsz a raktári és bolti rend fenntartásához, megőrzéséhez.

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • B kategóriás jogosítvány
  • precizitás, megbízhatóság
  • logikus és átfogó gondolkodás
  • csapatjátékos
  • nagyfokú terhelhetőség
  • műszaki irányultság
  • szereted a pörgős napokat, de ha épp nyugis nap van feltalálod magad

Előnyök

  • kereskedelmi végzettség
  • Rendelkezel targoncavezetői jogosítvánnyal (gépcsoport 3312 és / vagy 3324)
  • fémiparban szerzett tapasztalat (hegesztés)
  • angol nyelvtudás (alapfok / társalgási szint)

Amit kínálunk

  • Stabil fizetés, jogtisztán bejelentett bér.
  • hosszú távú munkalehetőség
  • munkába járási költségtérítés
  • Plusz juttatások próbaidő lejártával (cafeteria)
  • Hétköznapi munkavégzés, szabad hétvégével
  • családias légkör
  • Fizetés: megegyezés szerint
  • Azonnali munkába állás lehetőségével

  • fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével.