fbpx
A jelentkezés lezárva

Több mint 15 éve működő ázsiai cégeket könyvelő könyvelőirodába keressük leendő kollégáinkat, regisztrált mérlegképes könyvelőt főállásba,  1 főt Home office – ba, heti 1 nap irodai megjelenéssel illetve alkalmazotti jogviszonyba.

Elvárások:
a) Szakmai tapasztalat szükséges
b) Naprakész adózási ismeretek
c) magabiztosan kezeli a számítógépet
d) könyvelőprogram ismerete (RLB) előny
e) jó kommunikációs készség
f) ügyfélcentrikus és megoldásközpontú gondolkodás
g) monotonitástűrés
h) gyors, pontos

Feladatai:
– teljes körű könyvelés ( home office esetén)
– áfabevallások elkészítése, beadása
– TAO, IPA bevallások készítése, beküldése
– éves beszámolók készítése
– levelezés a hatóságokkal
– hatóságokon való képviselet
– törvények, jogszabályok követése, ügyfelek erről való tájékoztatása

Amit kínálunk
a) versenyképes jövedelem
b) kiegyensúlyozott munkahelyi légkör
c) bérlet

A munkavégzés helye: 1089 Budapest, Golgota út 6.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével a Jelentkezés az állásra gombra kattintva. A leendő munkavállalót minden esetben interjúra hívjuk be, igy az elérhetőség legyen jó. Leendő kollégánkat hosszútávra keressük.