Unod már a bezártságot és a monoton munkát? Változtass! Gyere hozzánk repülőgép rakodónak a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtérre illetve a közelében lévő raktárbázisra. Változatos, érdekes munka a repülőtér dinamikus világában versenyképes keresettel és előrelépési lehetőségekkel. Építsd fel karriered nálunk, pályakezdők és szakképzettséggel nem rendelkezők jelentkezését is várjuk!

Feladatok

Az utasok poggyászainak, áruszállítás esetén pedig az adott termékek, anyagok targoncára történő rakodása
Beérkező légiáru szortírozása, raktározása és szállítandó paletták összeállítása
Részvétel az utas és áruszállító repülőgépek kiszolgálásában

Az álláshoz tartozó elvárások:

Minimum alapfokú végzettség, büntetlen előélet
Fizikai terhelhetőség, műszakbeosztás szerinti munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Önálló munkavégzés
Megbízhatóság, pontosság, precizitás

Amit kínálunk:

Versenyképes bérezés (Alapbér + Bónusz + Cafeteria) korrekt bérelszámolással
Hosszú távú munkalehetőség, szakmai és anyagi fejlődési lehetőség (“B” és “C” kategóriás jogosítvány valamint OKJ targoncavezető, könnyűgépkezelő vagy nehézgépkezelő bizonyítvány és gépkezelői jogosítvány megszerzésével)
Kulturált munkakörülmények, Munka Törvénykönyve szerinti foglalkoztatás
Azonnali munkakezdés a repülőtér érdekes és változatos világában.

Hirdető: Kangaroo Group Kft