fbpx

Pozíció leírása:

Dolgozz egy modern gyárban Rework operátorként!

Feladatok:

·Modul rework szétszerelési munkálatok elvégzése: a vágás, fagyasztás, véglemez és a modul szétszerelés munkafolyamatának befejezése;

·Különböző anyagok szétszedése és válogatása egyidejűleg, különböző szétszerelési módszerek alkalmazása az azonosított modulhibák típusának megfelelően;

·Selejtezési kvóta ellenőrzése és a selejtes alkatrészekkel és visszaküldött anyagokkal történő munkavégzés;

·A MES-rendszer adatainak karbantartása; a rework munkafolyamatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, 5S-menedzsment.

Amit kínálunk:

·Versenyképes fizetés és juttatási csomag;

·Szakmai fejlődési lehetőség;

·Modern munkakörnyezet, a legújabb technológiák alkalmazásával;

·Stabilitás, hosszútávú karrierlehetőség;

·Részvétel egy korszerű gyártóvállalat stratégiai folyamatainak kialakításában.

Elvárások:

·Középfokú végzettség és 5 év releváns tapasztalat;

·Villanyszerelői képesítés;

·Minimum 2 év tapasztalat az autóipar területén;

·Magyar nyelvtudás;

·Több műszakos munkarend vállalása;

·Debreceni munkavégzés vállalása.

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.