fbpx

Munkatársat keresünk Villanyszerelő pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

Épületvillanyszerelésben jártas villanyszerelő szakképzettségű kollégákat keresünk lakóparki lakások és közös terek elektromos helyiségek kivitelezésére. Munkaterület kizárólag Budapest pesti kerületeiben.

Feladatok:

• a védőcsövek falba süllyesztése vagy falra erősítése, az elosztódobozok, a kapcsolók, a biztosítékok, a kapcsolószekrények és a világítástechnikai szerelvények felszerelése, a falban tett kár kijavítása
• a vezetőhuzalok lemérése és behúzása a védőcsőbe
• a megfelelő vezetővégek csupaszolása és összesodrása
• a fogyasztók bekötése és a bekötés helyességének ellenőrzése
• a védőföldelések kialakítása és a földelési ellenállás rendszeres ellenőrzése
• a villamosvezeték-rendszer meghibásodása esetén a hibahely behatárolása és javítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • megbízhatóság, önállóság
  • pontos, precíz munkavégzés

Szükséges tapasztalat:

3-5 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely – Budapest

Önéletrajzát fizetési igény megjelölésével küldje el az rjenergy21@gmail.com email címre!