Nemzetközi megbízónk fő tevékenysége ipari gázturbinák összeszerelése, alkatrészek gyártása, tartalékalkatrész-kereskedelem a világ majd minden országában.

Feladatok:

Vizsgáló berendezések hitelesítésének figyelemmel kísérése
Felülvizsgálati tevékenységek végrehajtása
Dokumentációk ellenőrzése, amennyiben szükséges javítása
Kollégák betanulásának segítése
Vizsgálati eredmények igazolása

Elvárások:

Minimum 1-es fokozatú anyagvizsgálói OKJ képesítés (Pl.: VT, PT, RT, UT, LT, ET, MT)
Alapfokú számítástechnikai ismeretek
Éles látás és jó olvasási készség

Munkaidő

3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

Pályakezdők jelentkezését is várjuk
Alapbér + cafeteria a belépés napjától + műszakpótlék: délutáni 30%, éjszakai 50% + túlórapótlék: hétközi 50%, hétvégi 100%
Hosszú távú munkalehetőség
Kedvezményes melegétkezés
Ingyenes céges buszjárat (Budapest – Pest megye – Heves megye) vagy utazási költségtérítés
Túlóra kifizetése tárgyhavi bérrel történik
​Ajánlási bónusz

Előnyt jelent:

Előny 2-es fokozatú anyagvizsgálói OKJ képesítés (Pl.: VT, PT, RT, UT, LT, ET, MT)
A vonatkozó szabványok ismerete

Jelentkezés Kérjük, hogy szíveskedjen kitölteni a lenti űrlapot és kattintson a “jelentkezem” gombra! Ha már regisztrált az oldalon, kérjük, hogy jelentkezzen be és ellenőrizze, hogy a megadott adatai és a feltöltött önéletrajza aktuális-e. Ha kérdése lenne, keressen minket bizalommal a megadott email címen!

Hirdető: Humán Centrum Kft.