fbpx

Pozíció leírása:
Roncsolásmentes anyagvizsgáló munkalehetőség- Veresegyház

Feladatok:

Felügyeleti és igazolási tevékenységeket
Roncsolásmentes anyagvizsgálatok, melyek a bevételezett anyagokra, készletre, folyamatban lévő termelésre, ellenőrzésre és minősítési műveletekre vonatkoznak
Etalonok és vizsgáló berendezések hitelesítésének nyomon követése
Felülvizsgálati dokumentáció készítése
Elfogadhatóság vagy nem megfelelőség kimutatása
Fenntartja a felülvizsgálatok állapotát Igazolja a vizsgálati eredményeket

Amit kínálunk:

Versenyképes bérezés
2 vagy 3 műszak
Cafetéria juttatás a belépés napjától
Műszakpótlék: délutáni 30%, éjszakai: 50%
Étkezés támogatás: Ebéd menü kedvezményes áron
Egészségbiztosítás: belépés napjától (orvosi konzultáció, elsőbbségi időpont)
Munkavédelmi felszerelés: belépés napjától (méretre szabás, mosást a cég vállalja)
Céges buszjárat
Utazási költségtérítés: nettó 30 Ft/km+ bruttó 20 Ft/km
Túlórapótlék
Hosszútávú munkalehetőség
Határozatlan idejű munkaszerződés
Modern munkakörnyezet
Korrekt vezetőség
Sportolási lehetőség

Elvárások:

Érettségi
Minimum 1-es fokozatú anyagvizsgálói képesítés, amit a munkakör megkíván Pl.: VT, PT, RT.
Precíz, pontos munkavégzés
Lelkiismeretes, nyomon követhető munkavégzés
Munkában tanúsított önállóság

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.