Partnerünk egy hatvani elektronikai cég, melynek támogató közössége folyamatos fejlődést kínál. A magas színvonalú munkához modern, tiszta munkakörnyezetet, a bejáráshoz ingyenes céges buszjáratokat biztosít.

Feladatok:

Alapanyag rendelése
Gépkiszolgálás,gyártósor alapanyaggal való ellátása
A termelés megszakításmentes, folyamatos anyagellátásának biztosítása

Elvárások:

Jó kézügyesség
Minimum 8 általános iskolai végzettség

Munkaidő

Több műszakos munkarend (12 órás munkavégzés)

Amit kínálunk

Határozatlan idejű szerződés
Bejelentett munka biztonsága
Stabil jövedelem
Ingyenes céges buszjáratok
Havi nettó 300.000Ft – 340.000 Ft közötti fizetés
Műszakpótlékok
Bónusz (teljesítmény, lojalitás, jelenléti)
3 hónap után cafetéria
Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Jelentkezés és további információ Kérjük, hogy szíveskedjen kitölteni a lenti űrlapot és csatolja fényképes önéletrajzát, majd kattintson a “jelentkezem” gombra! Ha kérdése lenne, keressen minket bizalommal a megadott e-mail címen vagy a következő telefonszámon: 70/452-3177. Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseit is, lent a “Megosztás” -ra kattintva ossza meg velük a Facebookon is!

Hirdető: Humán Centrum Kft.