fbpx

Pozíció leírása:
Sorjázó lakatos munkatárs- Veresegyház

Feladatok:

Betanítást követően képes használni és üzemeltetni a gyártási/javítási technológiához szükséges készülékeket és berendezéseket az előírt utasítások/rajzok szerint,
Előkészíti és végrehajtja a szükséges lakatos illetve szét- és összeszerelési tevékenységeket (sorjázás, csiszolás, gravírozás, jelölés, ki- és bemaszkolás, szerelés, mérés, méhsejtszerkezet forrasztáshoz ellenállás hegesztés, foggörgőző és egyéb manuális gép kezelése, NDT vizsgálat, tisztítás, szemcseszórás, minőségügyi átvételre történő előkészítés) és dokumentálja azokat és felelősséget vállal az által rögzített adatok helyességéért,
Értelmezi és betartja a gyártási műveleti utasítások, rajzok és tervek előírásait, valamint az azokban szereplő méreteket és tűréseket,
Elvégzi a berendezés kezelői karbantartását és felülvizsgálatát,
Rendeltetésszerűen képes a munkavégzéshez szükséges emelőszerkezetet használni, amennyiben rendelkezik az ehhez szükséges jogosítványokkal.

Amit kínálunk:

Versenyképes bérezés (jelentkezés bérigény megjelölésével)
3 műszak
Cafeteria juttatás a belépés napjától (br 30-40e ft, bérből kalkulált összeg)
Műszakpótlék: délutáni (13:50-22:00) 30%, éjszakai (21:50-06:00) 50%
Túlóra pótlék: hétközi 50%, szombati 100%
Teljes bérrel bejelentett munkaviszony
Hosszú távú munkalehetőség
Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet
Kedvezményes étkeztetés helyben (étterem, büfé) – 790Ft / 2 fogásos menüvel
Ingyenes vállalati buszok a munkába járáshoz a műszakos munkarendhez igazodva, melyek visszajönnek a túlórázókért
Üzemanyag költségtérítés: nettó 30 Ft/km (korlátlanul) + bruttó 20 ft/km (80.000 Ft-ig)
Sportolási lehetőség helyben: konditerem, sportpálya, squash pálya, szauna
Ingyenes biztosítás: egészség, élet, baleset

Elvárások:

Ipari szakmunkás bizonyítvány , vagy elvégzett 8 általános iskolai tanulmányok és 2 éves szakmai tapasztalat
Alapfokú számítástechnikai ismeretek
Monotonitás-tűrés
Precizitás
Önálló munkavégzési képesség

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.