fbpx
A jelentkezés lezárva

Ha szeretnél egy gyorsan növekvő amerikai piacra fókuszáló innovatív online kiskereskedelmi csapat
tagja lenni, akkor szeretnénk megismerni!

Pár szót arról, milyen is a mi csapatunkban dolgozni:

-Inspiráló és támogató munkahelyi környezetet biztosítunk Győrben
-Hibrid rendszerben dolgozhatsz, csak heti pár napot kell bejárnod
-Fiatal, dinamikus a csapatunk.
-Nemzetközi ügyfélkörrel dolgozhatsz: a munkáid Amerikában mindenfelé megjelennek majd
-Lehetőség kreatív önkifejezésre és új ötletek megvalósítására
-Rugalmasság: részmunkaidős és teljes munkaidős pozíció is elérhető

Mit várunk el tőled?

-Legyen legalább 2 év releváns tapasztalatod.
-Photoshop, Lightroom, Canva ismerete
-Rendelkezz aktív, biztos angol nyelvtudással
-Hatékonyan tudd munkádat végezni önállóan és csapatban is
-Magas szintű kreativitás szükséges

Előnyt jelent:

-Ha releváns felsőfokú végzettséged van
-Ha marketing ügynökségnél szereztél tapasztalatot
-Ha az AI eszközökről van ismereted

Mik lesznek a feladataid?

-Social media platformokra (X, TikTok, Instagram, Facebook, YouTube) napi szintű kreatív
tartalom készítés és kezelés
-Grafikai anyagok készítése
-Termékfotózás/videózás vágás, szerkesztés
-Piackutatás és branding
-Stratégiai marketing vízió megfogalmazása és kommunikációja
-Közösségi média trendek követése és alkalmazása
-Szoros együttműködés a PPC-s csapatainkkal

Ha úgy érzed, Te vagy az, akit keresünk, jelentkezz önéletrajzoddal és portfólióddal (ha van) és a fizetési
igényed sávos megjelölésével.