fbpx

SZAKÁCS

kollégát keresünk!

Spirit Hotel Thermal Spa*****superior szálloda (Sárvár Vadkert körút 5.) azonnali munkakezdéssel szakács munkakörbe keresi új munkatársát.

Téged keresünk, ha rendelkezel szakács végzettséggel, barátságos, segítőkész és vendégorintált vagy, munkához lelkes és proaktív a hozzáállásod, önállóan is és csapatban is tudsz dolgozni, precíz és pontos vagy, rendelkezel szakmai tapasztalattal vagy épp az eddig megszerzett tudásodat és tapasztalatodat szeretnéd bővíteni egy új munkahelyen.

A sárvári Spirit Hotel Thermal Spa*****superior több mint 10 éves fennállása óta stabil munkakörnyezetet biztosít munkavállalóinak.

A vendégek visszajelzései alapján itt a luxus a vendég ellátásában valósul meg, amit a hotel teljes személyzetének kifogástalan, lelkes és odaadó munkája biztosít.

Kiváló csapatszellem jellemzi a munkatársakat, melyet folyamatos tréningek és csapatépítő programok erősítenek.

Az épített és természetes környezet különlegessége megkönnyíti a mindennapi munkába járást, a szálloda által kínált szolgáltatások (pl. wellnessrészleg, fitneszterem, teniszpálya, squashpálya, stb.) használata pedig méltó lezárást biztosítanak a dolgos munkaóráknak.

A magyar és külföldi partnerszállodákkal kötött megállapodások alapján, a Spirit Hotel kedvezményes üdülési lehetőséget is biztosít dolgozóinak.

Feladatod lenne:

Ételek elkészítése Cheffel egyeztetett receptúrák alapján
Tálalási feladatok ellátása
Munkaterület és a hozzá tartozó gépek tisztán tartása
HACCP szabályok betartása

Elvárások:

szakács végzettség
pályakezdők jelentkezését is várjuk.
megbízható, rugalmas és terhelhetőség

Amit kínálunk:

korrekt fizetés
stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet
hosszútávú munkalehetőséget,
kedvezményes melegétkeztetést
ünnepi, közösségi rendezvényeket,
kedvezményes üdülési lehetőség partnerszállodáinkban
fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket,
Utazási költségtérítés (30 Ft/km) vagy közösségi közlekedés 100 %-os bérlet térítés

Jelentkezéseket fényképes önéletrajz megküldésével a “Jelentkezem” gombra kattintva várjuk!

Hirdető: Spirit Hotel Thermal Spa