fbpx

Gépek és berendezések működtetése, figyelemmel kísérése
Folyamatos, hatékony műszak menetének biztosítása, termelési terv megvalósítása
Gyártásközi ellenőrzés
Gyártásközi problémák felmerülése esetén, az esetleges eltérések azonnali jelzése
A műszakátvételek és műszakátadások pontos és részletes végrehajtása
Autonóm karbantartásban való aktív részvétel
Termékváltást követően technológiai alkatrészek felkészítése a következő gyártásra, üzemkész állapotba való összeszerelése
Termelési terv megvalósítása
A területéhez tartozó gépek környezetének tisztán tartása
Minőségi, higiéniai és termékbiztonsági előírások betartása, auditokon aktív közreműködés

Elvárások / Requirements

Élelmiszeriparban, autógyártásban vagy más gyártó/termelő környezetben szerzett tapasztalat
3312 és/vagy 3324 emelőgépes jogosítvány megléte
Gépészeti, villamos szaktudás
Karbantartásban szerzett tapasztalat
Számítógépes ismeretek
Csapatjátékos, pontos, megbízható, határozott személyiség
Munkavédelmi szabványok, LOTO eljárás ismerete
Gyártási specifikációk értelmezése és gyakorlati alkalmazása

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

Minimum 1-3 év szakmai tapasztalat a fent említett területeken
PLC, CNC, Big data adatbevitel és kezelés

Amit nyújtunk / Benefits

Versenyképes bérezés
Juttatási csomag
Utazási hozzájárulás
Támogató közeg
Izgalmas, változatos feladatok
Szakmai fejlődési lehetőség

Hirdető: Trenkwalder Kft