Több mint 25 éve a piacon lévő három csillagos szálloda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZÁLLODAI RECEPCIÓS

Az álláshoz tartozó elvárások

A munkakör betöltésének követelménye legalább középfokú végzettség

A munkakör ellátásához szükséges személyes kompetenciák:

Ápolt külső megjelenés, megbízhatóság, rugalmasság, szervezőkészség, önállóság, felelősségtudat

A munkakör ellátásához szükséges társas kompetenciák:

Empátia, jó kommunikációs készség, jó problémamegoldó képesség, vendégcentrikusság, rugalmasság, csapattal való együttműködés

Biztos angol nyelvtudás legalább középfokú szinten

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Magyar nyelv és más idegen nyelv használata (spanyol, francia, olasz, német, orosz)

Hostware szállodai szoftver ismerete

Főbb feladatok, munkák

Vendégek fogadása, érkeztetése, elutaztatása, ezekkel kapcsolatos adminisztráció, kasszakezelés, számlázás, riportok / jelentések készítése, napi rendszerzárás, egyszerű értékesítési feladatok ellátása

Megbízóról

Több mint 25 éve a turisztika szolgálatában állunk

Szállodáink Budapest szívében, jól megközelíthető helyeken találhatóak

Elsősorban a fővárosunkba néhány napra érkező városlátogató turisták fogadására specializálódtunk

Szállodáink barátságosak, közvetlen hangulatot nyújtanak vendégeink részére

Kis fluktuáció, lendületes csapat, fejlődő szemléletű vezetés jellemez bennünket

Amit kínálunk

Barátságos, családias munkahelyi légkör

Jól működő csapat

Egyéni igényekhez is igazodó munkabeosztás

Kedvezményes szállás partnerszállodában

12 órás műszakokban, váltott illetve éjszakás műszakra várjuk a jelentkezőket!

Munkavégzés helye

Budapest (V. és/vagy XIII. kerület)

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a nettó bérigény megjelölésével a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

Hirdető: WORKLIFE Hungary