Tolna megyei, stabil működésű nemzetközi fém és műanyagiparban érdekelt gyártópartnerünk csapatába keressük új szerszámkarbantartó kollegájukat! (2 műszakba)

A munkakörhöz tartozó feladatok:

A présszerszámok rendelkezésre állásának biztosítása a zavartalan termelés érdekében (nagysúlyú automata gyorsprés gépek)

A szerszámok javítási, karbantartási, módosítási munkálatainak összehangolása a társterületekkel

A projektekkel kapcsolatos szerszámpróbák elvégzése, mérnökökkel való szoros együttműködés, szükség esetén javítások, módosítások kivitelezése

Széria szerszámok folyamatos fejlesztése, hatékonyságuk növelésének támogatása

Szerszám karbantartások elvégzése

Rendszer fejlesztésekben való aktív közreműködés (tartalék alkatrészek-, szerszám karbantartási rendszer)

A pozícióhoz szükséges fő elvárások:

Szerszámkészítő/szerszámgépész szakiskola és/vagy hasonló területen szerzett minimum 2 év munkatapasztalat

Műszaki rajzismeret szükséges

Présszerszámok illetve gyártási, karbantartási ismeretek

Időszakonként éjszakás műszak vállalása (nincs folyamatos forgás- megegyezés alapján történő beosztás szerinti vállalás szükséges) hétvégi munka is eseti jellegű (munkaidőkeret nélkül!)

Precíz, pontos munkavégzés, megbízhatóság, önállóság

Előny:

Fémipari, autóipari ismeretek

Amit biztosítani tudunk Számodra:

Stabil, biztos munkahelyet egy nemzetközi háttérrel rendelkező cégnél

Versenyképes juttatási csomagot: senioritásnak megfelelő bérkategória + (cafeteria, lojalitási prémium, bónusz, utazás támogatás)

Határozatlan munkaviszonyt, hosszú távú munkahelyet

Útiköltség térítés (autó/tömegközlekedés)

Fejlődési, előrelépési lehetőséget

Összetartó, támogató szakmai csapatot

“A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.”

Hirdető: Viapan „Dologidő” Kft.